Lumi B rrëfen propozimin që i bëri gruas për martesë

By

Dita e hënë në Klan Kosova do të jetë shumë interesante, kjo pasi në emisionin NIN me Alaudin Hamitin i ftuar është Lumi B.

Reperi përveç që flet për karrierën dhe projektet e reja në të ardhmen e afërt, ai foli edhe për propozimin që i bëri gruas për martesë, Miranda Mehmetit.

Çifti I cili ka një djalë me emrin Blin, u ndanë një kohë por me t’u rikthyer, Lumi i propozi fejesë e martesë.

Historia e tij interesante vazhdon të hënën duke filluar nga ora 22:00, mos e humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm