Lumi B pati ditëlindjen, festën s’e bën në Prishtinë por në…

By

Reperi i famshëm kosovar, Lum Berisha, të enjten ka festuar ditëlindjen e tij të 32-të.

Lumi B mbrëmë e ka festuar ditëlindjen jo në Prishtinë por në Sarandë, ku edhe do performonte bashkë me kolegen e tij, Dafina Zeqirin.

I rrethuar nga miqtë dhe nën praninë e bashkëshortes, Lumi B, e ka festuar këtë përvjetor të lindjes në një mënyrë shumë të veçantë, megjithatë në festë po mungonte i biri i tij Blini. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm