Lumi B me këngë të re: Kjo është e veçanta e klipit!

By

2017-ta ka qenë një ndër vitet më të sukseshme të Lumi B, sidomos projektet në bashkëpunime që erdhën.

‘Krejt shokt e mi’ dhe ‘Simpatia’ vazhdojnë të jenë një ndër këngët më të dëgjuara të momentit.

Por, pas këtyre është kohë për një produksion solo të realizuar në studion e RedBox, teksa vëmendje do ti kushtohet edhe klipit.

Prive, mëson se videoklipi i Lumit është xhiruar javën e shkuar në një nga vendet e zhvilluara europiane, përkatësisht Stockholm e ndërsa lançimi pritet të bëhet brenda pak ditëve./Prive.al

 

 

#thinkbig

A post shared by LumiB (@lumib) on

Artikuj të ngjashëm