Lumi B dhe Muma vijnë me një hit vere

By

Më në fund është lansuar kënga e re mes Lumi B dhe Muma.

Dyshja bashkëpunuan për këngën me titull “Nale Nale”.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm