Lumbardhi shfaq shenjat e para të pëlqimit për Kaderin

By

Lumbardhi ka shfaqur shenjat e para të pëlqimit për Kaderin.

Ai e ka lavdëruar ata para Lindita Halimit, përcjell Klankosova.tv.

“Me këtë shumë më ndryshe, është shumë e butë dhe ma ka thënë drejtpërdrejtë që i pëlqejë si djalë”, është shprehur ai.

Artikuj të ngjashëm