Lulja e Medës zgjedh të duket si asnjëherë më parë, për dasmën e Bleros me Afronën

By

Luljeta Përgjeqaj, gruaja e këngëtarit të mirënjohur Medës, është lavdëruar gjithnjë për look-un e saj tejet të kuruar, nga ndjekësit e saj në Instagram.

View this post on Instagram

@salloninjomza @walonefashiongroup @albicocaj 🙏

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Sonte, po mbahet dasma e shumë përfolur e Bleros me Afronën, dhe natyrisht të ftuar janë shumë emra të njohur të estradës tonë. Ndër ta patjetër që edhe Meda me gruan e tij Lulen.

Pak orë para ceremonisë së dasmës, Lulja kishte postuar në llogarinë e saj në Instagram në Instastory, disa pamje të modelit të saj të flokëve. Ajo kishte vendosur për një pamje të thjeshtë, për kaçurrela me shumë volum dhe grim tipik si të motrave Kardashian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm