Lulja dhe Blero sjellin ‘Motër e vëlla’

By

Lule Mustafa dhe Blero e kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët.

Vetëm pak ditë pas paralajmërimit fillestar, dueti është lansuar në Youtube.

Dy artistët i këndojnë raportit motër e vëlla në këtë këngë që mban saktësisht këtë titull.

Besim Buzuku është përkujdesur për tekstin dhe muzikën teksa miksimi mbanë vulën e Alandyt. /prive.al

Artikuj të ngjashëm