“Lulija” vjen me një version të ri nga Valon Biba dhe Koki Surle!

By

“Lulija” është një nga këngët më të njohura nga folkori shqip, dhe shumë artistë e kanë ripërpunuar.

Së fundmi ajo erdhi në një bashkëpunim interesant mes Valon Bibës dhe Koki Surle e shoqëruar me videoklip.

Orkestrimi i këtij versioni është bërë nga Valdrin Abazi në Studion VS Sounds.

Të plotë mund ta shihni në linkun e mëposhtëm/Prive.al

Artikuj të ngjashëm