Luks e festë e shfrenuar: Mbrëmja e ‘çmendur’ në shtëpinë e Angela Martinit

By

Në një traditë që daton moti mes pasanikëve të Los Angeles, çdo vit, biznesmenë të ndryshëm organizojnë festa të shfrenuara në prag të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar.

E tillë ishtë situata mbrëmjen e së premtes edhe tek shtëpia e bukuroshes shqiptare Angela Martini dhe të dashurit të saj rumun, Dragos Savulescu.

Në prani të shumë mysafirëve, është zhvilluar një festë që do të mbahet gjatë.

Kjo vërehet edhe në insertin e përgatitur nga stafi që e ka xhiruar festën, sekuenca nga të cilat i ka ndarë Angela në rrjete sociale.

‘Mbrëmjen e kaluar, shtëpia jonë ishtë shtëpi e cmendur. Policia na ndaloi. Festa më e mirë e javës se Oscar-ve. Mysafirë të mrekullueshëm. Ju falemnderit të gjithëve’ – deklaron mes tjerash bukuroshja në postimin e bërë.

Videoja e mëposhtme flet vetë./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm