Luftë apo paqe? Ana Lleshi qartëson raportin e saj të tanishëm me Shqipe Hysenajn

By

Janë dy nga ish-konkurrentet me të diskutuara të “Për’puthen”, por jo gjithnjë kanë qenë në anën e mirë të njëra tjetrës.

Së fundmi, një nga ndjekësit e pyeti Ana Leshin se çfarë raportesh ka ajo me Shqipen për tash e disa muaj që ato janë larguar nga emisioni.

“Noizy dhe Stresi bënë paqe, po ti me Shqipen?”, ishte pyetja të cilës, Ana iu përgjigj me një video duke qeshur.

Ajo thotë se ato të dyja janë në paqe dhe nuk ka problem me asnjë.

Kujtojmë se të dyja ishin të ftuara në Prive, për t’u përgjigur në pyetjet më pikante të “60 sekonda”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm