Luanës vetëm një fustan plazhi i kushton qindra euro

By

Këngëtarja e moderatorja shumë e njohur shqiptare Luana Vjollca, jo rrallë herë është komentuar për dukjen e saj dhe çmimet e veshjeve.

Luana e cila fiton mirë nga puna e saj si artiste e figure publike televizive, nuk kursehet aspak kur puna është te dukja e saj.

Vjollca që pësoi një transformim total fizik dhe duket shumë më ndryshe nga sa dukej më parë, vetëm një fustan plazhi e ka të vlerës rreth 200 euro.

Gjatë pushimeve në Itali, Vjollca ka pozuar me fustanin e markës House of CB, për të cilin faqja shqiptare në Instagram “What They Wearing”, ka zbuluar se kushton 183 euro. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlZ8yKjHwXA/?taken-by=whattheywearin

Artikuj të ngjashëm