Luana Vjollcës po i ecën mirë me politikanët (FOTO)

By

Të qenurit aktive në rrjete sociale dhe aktivitete të ndryshme, ka bërë që prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca të takojë dhe njoh nga afër fytyra të ndryshme të njohura.

Por si duket janë politikanët ata që i ka më për qejfi, kjo për faktin që me të takuar ajo nuk heziton të ndajë ndonjë video apo fotografi në rrjete sociale.

Ditë më parë u pa përkrah Erion Velijajt deri sa e kishte të ftuar në një kronikë të emisionit në të cilin prezanton, deri sa mbrëmë ka gjetur rastin të fotografohet me Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama teksa nga përshkrimi kuptohet që fotoja u realizua me rastin e homazheve për Roland Trebickën në teatrin Kame./PRIVE.AL/
2df09709b87685f763246fdcbc7546555d4d4425f65760936315bc9025d45101_full

Artikuj të ngjashëm