Luana Vjollca sjell projektin e ri muzikor

By

Luana Vjollca ka publikuar projektin e saj të ri muzikor.

“Një mijë vjet” titullohet kjo këngë e punuar nga Rzon dhe Pëllumb, me melodi e tekst të Yll Limanit.

Inçizimi është realizuar në studion e Bini Diez teksa produksioni Imagine Films ka realizuar mjeshtërisht videklipin e këtij projekti muzikor.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm