Luana Vjollca, si engjëll në fotosesionin e fundit

By

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, ka një bukuri të jashtëzakonshme.

Ajo ka një fytyrë e trup të përkryer, ndërsa është një bionde pamjen e së cilës shumë gra e vajza e kanë zili.

Pasi lansoi këngën e saj më të re “Benzina”, Luana e cila ka nisur edhe një karrierë muzikore, ka realizuar një fotosesion në të cilin jep një imazh të përkryer të vetes.

E veshur në të bardha, e kuruar dhe e grimosur lehtë, Luana ka marrë një pamje engjëllore, përderisa trupi i saj i zbuluar me shije pjesë-pjesë, arsye imagjinatë të shfrenohet.

White.

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

LV by @artankorenica ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Thjesht…

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm