Luana Vjollca si “benzinë” në këto imazhe (FOTO)

By

Mjafton t’i japësh një “çakmak” dhe ajo ta bën zjarrin.

Marina Vjollca është benzina. Këtë e tha përmes vargjeve të këngës së saj të re, ndërsa po e dëshmon e është një e tillë përmes këtyre imazheve.

Këngëtarja është bërë gati për një foto sesion të ri, ndërsa gjithçka nga përgatitjet e ka publikuar në instagram.

Ajo duket shumë atraktive në  një fustan metalik, ndërsa një ekip po kujdeset që ajo te duket sa më bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm