Luana Vjollca rrezatuese në fotosesionin e fundit (FOTO)

By

Ka një bukuri e cila vlerësohet shumë nga shqiptarët. Këngëtarja e moderatorja e njohur shqiptare, është ndër figurat më të famshme televizive të momentit.

Luana Vjollca e cila gjatë vitit që lamë pas pati një periudhë të suksesshme në televizion duke udhëhequr emisionin “Shiko kush luan” në Top Channel, po ka sukses edhe në muzikë, pasi këngët e saja janë dëgjuar shumë së fundmi.

Këngëtarja e cila po shijon pushimet ngase ka publikuar dy projekte të suksesshme, ka lansuar imazhe të reja të realizuara nga fotografi Artan Korenica.

Në këto fotografi, ajo duket e mahnitshme dhe ka bukurinë e një barbi kukulle klasike. /Prive.al

View this post on Instagram

Me kembe ne toke..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm