Luana nis pushimet

By

Prezantuesja Luana Vjollca në data të veçanta dhe jo vetëm shpesh ka ditur të ‘arratiset’ drejt destinacioneve tropikale për pushime.

Mëgjithatë, këtë vit gjërat kanë qenë ndryshe.

As ditëlindja e Krenarit e as vera nuk e çoi bukuroshen diku për disa ditë larg përditshmërisë.

Krahas emisionit që e mbylli në Qershor, Korriku pati data të koncerteve që ia pamundësuan largimin nga Shqipëria e Kosova.

Sidoqoftë, tashmë kur sezoni ka përfunduar, edhe Luana do pushime, si çdo njeri tjetër.

Ajo ka marrë ditën e djeshme rrugën drejt një destinacioni të panjohur, ashtu siç janë edhe personat që e shoqërojnë. Sidoqoftë, besohet se prezantuesja e shndëruar në këngëtare është me të dashurin e saj të kahmotshëm, biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm