Luana, nënë?!

By

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca duket se me kalimin e viteve po përcakton prioritete të tjera në jetë.

Tashmë kur ka stabilizuar karrierën duke e ndërtuar një histori suksesi në televizion, me tendencë për të njejtën edhe në muzikë, bukuroshja ka dëshira të tjera.

Përmes një fotografie në rrjetin social Snapchat ku shfaqet me një foshnje disa muajshe Luana ka zbuluar ambicien e madhe – krijimin e familjes.

‘E dua një’ – ka deklaruar prezantuesja sipër fotos me beben.

Tashmë si 25 vjeçare dhe bazuar në foton ku tregon kujdes të shtuar, Luana nënë tingëllon ide interesante dhe e bukur. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm