Luana ndahet nga Krenari? (VIDEO)

By

Ka disa javë që përflitet se Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj janë ndarë.

Në disa portale thuhej se çifti nuk janë më bashkë por ky lajm nuk është i vërtetë. Madje lidhja e tyre po ecën shumë mirë.

Në videon më poshtë mund të kuptoni disa detaje rreth planeve të tyre së fundmi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm