Luana më në fund zbulon ‘fshehtësinë’ prapa flokëve të zeza

By

Javë më parë, Luana Vjollca postoi disa fotografi në rrjetin social Instagram, në të cilat u shfaq me flokë të zeza.

Prezantuesja/këngëtarja nuk tregoi çfarë ishte duke përgatitur edhe pse shpesh herë ndan momente pune me adhuruesit e saj.

Së fundmi, ajo e zbuloi ‘fshehtësinë’.

Luana njoftoi fansat e saj se një këngë e re po vjen së shpejti dhe quhet “Pa panik”.

“Kur me e publiku këngën?”, ka shkruar ajo poshtë postimit./Prive.al

View this post on Instagram

Kur me e publiku kengen #PaPanik ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm