Luana i ra pishman? Ja çfarë ndodhi me fotografinë ku komentoi Krenari, duke bërë gabime në anglisht

By

Prej muajsh janë përfolur se janë në lidhje, por asnjëherë as njëri e as tjetri nuk ka bërë një konfirmim zyrtar se mes tyre ka një romancë.

Megjithatë, nga komentet e aty këtushme në internet, nuk janë përmbajtur. Rrjetet sociale janë shpesh ato që i nxjerrin zbuluar edhe të famshmit, që tentojnë t’i mbajnë të fshehura nga publiku raportet e tyre.

Moderatorja Luana Vjollca dhe biznesmeni kosovar Krenar Çoçaj, janë në një lidhje dashurie dhe kjo s’ka më dyshime. Këtë e dëshmon edhe fakti që Krenari i ka komentuar Luanës në një fotografi që aji publikoi në Instagram dy ditë më parë, duke i shkruar në anglisht se më të bukur se ajo nuk gjente dot dhe se Luana është e ëmbla e tij.

LEXO LAJMIN: 

Krenari deklaratë dashurie në anglisht Luanës, por bën një gabim elementar me gjuhën!

Prive i gjeti disa gabime në gjuhën angleze Krenarit, e më pas fotografia është zhdukur si me magji nga Instagrami i Luanës.

Moderatorja nuk reagoi fare, por më pas më fotoja nuk figuron në profilin e saj fare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm