Luana, grimin në Prishtinë, koncertin në Ulqin (VIDEO)

By

Dy këngët, ripërpunimi i ‘Mi dhe flakë mallit tim’ dhe ‘Vetëm ty’, e aktivizuan Luana Vjollcën në këndim këtë verë.

Prezantuesja, e shndërruar në këngëtare si rrjedhojë ka rezervuar një varg datash të koncerteve muzikore.

Mbrëmë, ajo ishte në Ulqin por cfarë ka rënë në sy ka qenë përgatitja e Luanës për daljen në skenë.

Ajo është rregulluar e tëra tek Sellma dhe Kaci, përpara se të marrë rrugën rreth dy orëshe e gjysmë drejt qytetit bregdetar.

Ulqini a jeni gati per sonte??? ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Një gjë mund të thuhet me siguri, me kualitetin e grimit të Sellmës, rruga deri në Ulqin s’ka lënë shenjë në Luanën dhe dukjen e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm