Lorik Cana vjen me foton më të mirë familjare

By

Siç edhe raportoi Prive.al pak orë më parë, djali i Lorik Canës, Boikeni sot festoi ditëlindjen në një rreth të ngushtë familjar ku gjithçka ishte e menduar deri në detaje.

E pas raportimit tonë, ka qenë vetë ish-kapiteni ai që ka ndarë me fansat momente nga festimet ku shihet me bashkëshorten Monikën dhe djalin.

Në imazhin e ndarë me fansat në rrjete sociale, Cana është shprehur:

1 vjetori i djalit im sot, je kuptimi i jetës ime dhe pasuria që Allahu më ka fal?!!! Të dua Boiken

Kujtojmë se ceremonia është zhvilluar sot pasdite në Tiranë në një rreth të ngushtë familjarësh dhe miqsh! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm