Lori zbulon miqtë nga estrada të cilëve ua tregon sekretet (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër të Prive, këtë të shtunë ishte Lori.

Këngëtarja iu përgjigj shumë sinqerisht pyetjeve pikante madje zbuloi disa të pathëna.

Lori tregoi kush janë miqtë e saj të famshëm të cilëve ua thotë edhe sekretet dhe ndër të tjerash foli edhe për kujtimin e saj më të mirë.

Për t’i kuptuar të gjitha përgjigjet që ka dhënë Lori klikoni mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm