Lori rikthehet me këngë: Ja kujt ia dedikon kësaj here (FOTO)

By

Ka ca kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re në listën e saj muzikore, por tani ajo po vjen.

Lori Kaçka, ka paralajmëruar se tashmë i ka përfunduar xhirimet e klipit të ri dhe se është gati ta publikojë këngën.

Ndonëse ky ishte viti i bashkëpunimeve, këngëtarja ka zgjedhur të vijë solo në projektin e ri.

Edhepse nuk ka shpalosur shumë detaje, bazuar në tekstet e mëhershme të saj, edhe kjo këngë duhet t’i jetë kushtuar dashurisë.

Titulli është interesant dhe përshtatet me pamjen fizike të Lorit.

“Bjondina” quhet kënga që ajo po e sjellë ne repertoarin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm