Lori Hoxha zbulon një pjesë të dollapit, vajzat do vdisnin për ta parë (FOTO)

By

Kur në theks të veçantë bie fjala te shqiptarët, mendja të shkon menjëherë te Lori Hoxha e cila posedon një varg koleksionesh me çanta e këpucë.

Duke sjellë gjithmonë kombinime nga më të veçantat, Lori është komentuar shpesh edhe për çmimet e kushtueshme të veshjeve të saj. Por, jo më kot është një ndër vajzat më të ndjekura, që tërheq vëmendje sa herë poston një foto të re.

Manjatja e Top Media në Shqipëri, ka publikuat një fotografi nga një pjesë e dhomës ku mbanë veshjet dhe është fiks ashtu si do e mendonim. Ajo i ka të renditura çantat e këpucët në formë të vecantë, të ekspozuara e të ruajtura si është më së miri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm