Lori Hoxha nuk poston më foto me bikini, kjo është arsyeja pse

By

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Profili i saj në Instagram ajo tashmë e ka kthyer në blogun e saj personal ku ka mbi 777 mijë ndjekës. Ajo çdo ditë poston për stilin e jetës së saj, rrobat e markave më të shtrenjta dhe vendet që ajo viziton.

Specifikisht një postimi i saj ka ngritur polemika se nëse Lori ka ndërhyrë me photoshop në foton e saj.

Në foton ku ka të veshur një bluzë ngjyrë pjeshke dhe xhinse me bel të lartë, ajo morri shumë komente, ku ndjekësit e saj thonë se ajo e ka tepruar me përdorimin e photoshop-it dhe se më as nuk duket “normale”.

View this post on Instagram

sweet like peach tree | @houseofcb top #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

Komentet e tilla, ajo i morri me shumë sportivitet duke ndarë në Instagram edhe komentin që e bëri të qeshë më së shumti.

Mirëpo, s’mundet mohuar fakti, që ajo është irrituar paksa me komentet që i morri për fizikun e saj që thuhej se ishte edituar. Ajo hyri në Instagram duke ndarë me ndjekësit e saj një foto ose thënë më saktë një selfie, ku shkruan:

“Ja një selfie, sepse ju jeni shumë të ndjeshëm për fotot e mia me bikini.” /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm