Lori Hoxha dhe familja në zi

By

Mbrëmja që lamë pas nuk ka qenë më e mira e mundshme për trashëgimtaren e Top Channel, Lori Hoxhën dhe gjithë familjën.

Rreth mesnatës, Lori ka dhënë përmes rrjeteve sociale lajmin se gjyshi i saj ka ndërruar jetë.

Përmes një postimi ku shfaqen bashkë në një fotografi të mëhershme, Hoxha ka shkruar: ‘Falemnderit per gjenin e gangsterit dhe përshëndeti të gjithë atje lart. Do të na mungosh’.

Ngushëllime për gjithë familjen! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm