Loredana x Mozzik: Zbulohet data e publikimit të këngës në gjuhën shqipe

By

Para pak ditësh Prive raportoi se Loredana dhe Mozzik kanë gati një bashkëpunim të ri.

“Nëse don” quhet kënga e re e partnerëve në jetë dhe muzikë.

Kënga do të publikohet me datë 23 korrik në ora 00:00.

Lajmin e bëri të ditur Mozzik me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm