Loredana sqaron raportin e sotëm me Mozzik: “Nuk kemi më kontakt”

By

Në një intervistë të re për revistën “Blue”, Loredana foli hapur për hisotrinë e dashurisë së saj me Mozzik.

Dyshja që ishin bashkë për disa vjet jan ë prindër të një vajzë me emrin Hana.

Loredana u pyet për raportin e saj aktual me Mozzik dhe përgjigjet e dhëna janë tejet të drejtpërdrejta duke theksuar se ai qëndron pranë vajzës së tyre.

Jo aq shumë, të gjithë mendojnë se ai nuk ka kontakt me vajzën tonë por në fakt ai ka. Kjo kalon nga motra ime sepse ajo kujdeset për vogëlushen time kur nuk jam aty. Por ne të dy nuk kemi asnjë kontakt më,” përgjigjet Loredana.

“Sa e vështirë është të deklarosh statusin e marrëdhënies kaq publikisht?” u pyet ajo duke dhënë përgjigje: “Unë jam një personazh i lehtë dhe nuk e kam pasur problem që ai të më telefonojë. Gjithmonë i pranoja telefonata dhe arrija të plotësoja gjithçka. Por me të ishte pak e vështirë”. /prive.al

Artikuj të ngjashëm