Loredana publikon fotografinë e parë të vajzës

By

Gjatë ditës së sotme, erdhi në jetë vajza e Mozzikut dhe Loredanës.

Ata janë bërë prindër për herë të parë me një vajzë të cilës ia kanë lënë emrin Hana.

Të dy artistët kanë hyrë në rrjete sociale për të zbuluar lajmin dhe për të ndarë emocionin pasi u bën prindër.

Mirëpo, ka qenë Loredana ajo e cila më pas ndau edhe një imazh tjetër të vajzës e cila bashkë me të është në spital, por në gjendje të mirë.

Postimet e të dyve kanë marrë mijëra pëlqime dhe shumë urime nga estrada dhe fansat./Prive.al

Artikuj të ngjashëm