Loredana ndryshon pamje dhe duket kaq ndryshe (FOTO)

By

 

Loredana ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Reperja me famë në vendet gjermano-folëse, ka prerë balluket dhe këtë e bëri të ditur përmes Instagramit duke postuar video.

Ajo duket shumë ndryshe nga që ka qenë.

Ndryshe, Loredana ishte në ballinat e mediave rozë vitin e kaluar dhe këtë muaj për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj Mozzik me të cilin ka vajzën Hanën.

Poashtu, reperja po flitet të jetë në lidhje me Zuna – reperi nga KMN, me të cilin së fundmi është parë bashkë në një aeroplan dhe në makinë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm