Loredana mesazh publik Noizyt: ‘Ti je i…’

By

Teksa kanë mbetur pak orë nga publikimi i duetit të Noizyt dhe Loredanës, dy artistët patën një befasi të mirë për fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Ata u shfaqën befasishëm në kryeqytet duke performuar tek katedralja në rrugë projektin e përbashkët për turmën e madhe të të pranishmëve që u mblodhën shpejt.

E pas këtij momenti që elektrizoi fansat, Loredana ka pasur një mesazh për reperin me të cilin sjellë projektin e ri.

“Ti je i smutë” – i ka thënë publikisht përmes InstaStory.

Noizy “çmendurinë” e tij në muzikë e ka dëshmuar prej kohësh dhe tashmë një gjë e tillë duket të jetë vërtetuar nga Loredana. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm