Loredana lëshon pak nga kënga e re (VIDEO)

By

Loredana ka lëshuar pak nga kënga e re.

Ajo postoi një video në llogarinë e saj në Instagram, duke kënduar një pjesë të shkurtër të projektit të ri, me përshkrimin: “Kush është në humor?”.

Në fund të videos shfaqet edhe Mozzik, por nuk dihet akoma nëse kjo këngë është në bashkëpunim me te.

Megjithate, çifti ka paralajmëruar kohë me parë një projekt bashkë të quajtur “Tomy&Jerry” por nuk ka darë të saktë se kur do të dalë kënga.

Sidoqoftë, dëgjoni pak nga kënga e Loredanës dhe na thoni si po ju duket./Prive.al

View this post on Instagram

Niemals! Sag mal wer hat bock? 🙂

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm