Loredana dhe Mozzik po mendojnë për një fëmijë të dytë? (FOTO)

By

Si duket, Loredana dhe Mozzik po mendojnë për një fëmijë të dytë.

Ka qenë reperja ajo e cila ndezi rrjetin duke postuar në instastory atlete të foshnjave mbi të cilat ka shkruar: “Më duhet një fëmijë i dytë”.

Kaq ka mjaftuar që fansat të aludojnë se ajo është shtatzënë për herë të dytë.

Megjithatë, reperja dhe burri i saj Mozzik, me të cilin qëndruan të ndarë një kohë, tani janë bashkuar dhe pse jo të mendojnë për një fëmijë tjetër pas Hanës e cila mbushi dy vjet jetë në dhjetor./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

Artikuj të ngjashëm