Loredana dhe Mozzik ndajnë fotografitë e njëri-tjetrit në Instagram (FOTO)

By

Mozzik dhe Loredana po shijojnë një pushim romantik bashkë me vajzën e tyre Hanën.

Gjatë ditës së sotme, ish-çifti tashmë i bashkuar, kanë ndarë foto të njëri-tjetrit në Instagram.

Mozzik ndau imazhin e Lorit me Hanën me përshkrimin ‘fotoja e vitit’ ndërkaq reperja shkroi në atë të reperit ‘fotoja e ditës’.

Si duket çifti nuk do të komentojë ribashkimin për ta shijuar më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm