Lokali i Andit bllokohet me shirita të verdhë ‘skenë krimi mos kalo’!

By

Të gjithë e dimë për lokalin “Cataleya” të Andit, që u bë edhe pjesë e shumë batutave brenda “Për’puthen”.

Sipas disa fotografive të publikuara nga JOQ, lokali i ish-konkurrentit shihet i mbyllur dhe i bllokuar me shirita të verdhë ‘skenë krimi, mos kalo’.

FOTO: JOQ ALBANIA

Sipas një dëshmitareje që u prononcua për median, lokali ishte mbyllur gjatë natës dhe se zhurma e madhe mund të ishte një nga shkaqet.

Duket se edhe një nga shkaqet pse u mbyll lokali i Andit mund të ketë qenë shkelja e rregullave anti-covid në Shqipëri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm