Lluni gati këngën e re, në bashkëpunim me Art Abazin

By

“Du me pi” është kënga e fundit e Llunit, e teksa me klip është “Tik Tik”, e në këtë listë do të shtohet edhe një projekt i ri për Llunin.

“Dora jote” është kënga e krijuar nga Gent Myftaraj, K-Master e Strike Beats e tekst të Fifit e Llunit, e ndërsa klipi do të ketë vulën e Imagine Films.

Ky projekt do të jetë bashkëpunim mes Llunit dhe Art Abazit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm