Lista e fytyrave publike që Vitin e Ri zgjodhën ta festojnë në Dubai (FOTO)

By

‘Natën e parë me familjen, të dytën me shoqëri’.

Kjo është përgjigja që kemi kryesisht për festimet e Vitit të Ri megjithatë për fytyrat publike, ndërron cështja.

Shumë prej tyre kanë vendosur ta presin jashtë shtetit. E është një listë relativisht e gjatë që kanë zgjedhur të njejtin destinacion – Dubain.

Qyteti i Emirateve të Bashkuara Arabe ka qenë këtë vit përzgjedhja e motrave Hoxha, Lorit dhe Sarës.

View this post on Instagram

too shy to say

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Njejtë kanë vepruar edhe dy motra të tjera të njohura Luana dhe Marina të cilat me gjasë shoqërohen në këtë udhëtim nga partnerët.

View this post on Instagram

Happy New Year ✨✨✨ God Bless u all!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Dubain e ka zgjedhur edhe Arta Nitaj, për të cilën pak ditë më parë Prive.al raportoi se po shoqërohet me futbollistin me origjinë nga Kosova, Adnan Januzajn.

Arta ka zgjedhur që fotografitë t’i postojë me një mike të saj teksa ka bërë shaka duke deklaruar se e ka dilemën nëse ta festojë Vitin e Ri me orën e Kosovës apo atë të Dubait, për shkak të diferencës. /Prive.al

View this post on Instagram

good for you, better for me

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Artikuj të ngjashëm