Liridon Krasniqi rrëfen për jetën e tij në Malajzi

By

Futbollisti i njohur shqiptar, Liridon Krasniqi, ka folur shumë gjëra në një intervistë ekskluzive për emisionin Prive.

Ai tregon se si ishte jeta e tij para se të vendosej në Malajzi ku jeton që gjashtë vjet.

Më tej ai flet edhe për eksperiencën në vendin aziatik, ku gjithçka është ndryshe nga Kosova dhe vendet evropiane që kishte jetuar.

Ai foli për lidhjen e tij me miken e Kim Kardashian dhe për lëndimet që i kanë ndodhur kohëve të fundit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm