Liridon Krasniqi jo vetëm futbollist! (Foto)

By

Është një futbollistët më të mirë shqiptar e po ashtu një lojtar kyç në Malajzi ku është pjesë e një ekipi.

Përpos suksesit në fushën e gjelbërt, Liridoni është mjaft i kërkuar edhe para aparatit.

Futbollisti ka pozuar për brende të njohura e poashtu për kopertina revistash të rëndësishme jo shqiptare.

Futbolli dhe aktiviteti në palestër kanë bërë që ai të jetë në super formë për të qenë edhe imazh.

Në vazhdim Prive sjell disa fotografi të Liridon Krasniqit.

12674391_979380775444031_609947305_n 12695860_979380808777361_1400245903_n 12713883_979380758777366_428090431_n 12714270_979380782110697_62534153_n 12714272_979380802110695_1818070507_n 12714432_979380788777363_1643397354_n 12721824_979380838777358_421307325_n 12721919_979380845444024_8163080_n 12722111_979380822110693_430903481_n

12659755_979380825444026_2131566144_n

Artikuj të ngjashëm