Lindoni zbulon personin më të rëndësishëm – e uron për ditëlindje!

By

Ka vetëm pak ditë që Lindoni solli një bashkëpunim me reperin ferizajas, 2TON.

“1 Xhiro” po pëlqehet dhe gati e ka arritur milionin e parë në youtube.

Sot, Lindoni, po e feston një datë të veçantë – ditëlindjen e nënës së tij.

Këngëtari postoi një foto me të dhe e uroi me fjalë të ëmbla. “Sot, kjo zonja nfoto ka ditlindjen dhe osht personi ma i randsishem n’jeten time.. Each year of your life is another blessing for me””, shkroi artisti.

I urojmë edhe 100 të tjera zonjës në foto!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm