Lindoni martohet?! Kjo është rrëmuja që u shkaktua në Instagram

By

Pak kohë më parë u përfol mbi një fejesë për këngëtarin e njohur Lindon Berisha sonte e ‘martuan’.

Një koment i bërë në doza të shakasë nga Enuri i Wazzup i cili i uronte martesën në një fotografi nga seti fotografik me Veton Osmanin ka shkaktuar ‘rrëmujë’ në profilin e këngëtarit.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë pasuar me urime për martesën e cila në fakt nuk ka ndodhur.

Lindoni vazhdon të jetë beqar dhe i fokusuar vetëm tek karriera. /Prive.al

 

[email protected] @mrrex_fashion

A post shared by Lindon Berisha (@lindon.b) on

Artikuj të ngjashëm