Lindja e Rene ua ka vështirësuar “intimitetin” Norës dhe Robertit? Përgjigja ajo që pritej (VIDEO)

By

Kur lindin fëmijët në një martesë, gjithçka ndryshon. Vëmendja fokusohet tek ta, e kur fillojnë të rriten e të kuptojnë gjërat edhe intimiteti mes një çifti fillon e bëhet i vështirë.

Njëjtë ka ndodhur edhe me këngëtaren Nora Istrefi e bashkëshortin e saj Robert Berishën, të cilët ka katër vjet që janë martuar dhe kanë një vajzë të quajtur Rene.

Se a e ka vështirësuar intimitetin e dy personazheve të famshme, në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, Nora përgjigjet pozitivisht duke thënë se PO, seksi është bërë më i vështirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm