Lindita Halimi uron ditëlindjen e parë të vajzës me një video shumë të ëmbël

By

E vogla e Linditës, Kaimana ka mbushur 1 vjet!

E me këtë rast mami ka hyrë në llogarinë e saj në Instagram për të uruar të bijën.

Në një video shihet Kaimana duke luajtur me grimin e mamit, dhe Lindita që i flet në sfond.

Thjesht, s’di kah me fillu me pershkru sa shume na ke mbush me jete e sa shume kisha pas nevoje per ty e se kisha dijte. Ti je krejt jeta jem. M’i bofsh edhe 100 te lumtura e te pafsha gjithmone kaq te lumtur qiki e mamit. Kurre ne jete s’kom ndi me shume emocione se sonte, edhe ne diten kur t’i kom pa syte per here te pare. TE DUA ME SHUME SE VETEN! Ti je krejt jeta e bota per mu Kaimana.” – shkruan këngëtarja nën videon që ka ndarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm