Linda Halimi u bë nënë dhe ende s’e zbuloi fytyrën e vajzës, por gjithsesi kjo video është shumë simpatike

By

Këngëtarja e famshme kosovare Linda Halimi, është bërë nënë për herë të parë para disa ditësh, megjithatë ajo ka vendosur ta mbajë ende diskrete fytyrën e vogëlushes së saj.

Halimi ka qenë shumë aktive këto ditët e fundit në rrjetet sociale, dhe ka reaguar edhe karshi komenteve ofenduese me bazë raciste, në adresë të saj për shkak të partnerit me ngjyrë.

Ndërsa vogëlushen e saj, Kaimanën, e ka mbajtur “gjysmë-prezente” në publik, meqë ajo është munduar t’ia mbajë të fshehur fytyrën.

Por kjo video tejet e ëmbël e vogëlushes Kaimana, s’bën t’iu ikën pa e parë!

https://www.instagram.com/p/BvMZI70hTEp/

Artikuj të ngjashëm