Linda Halimi tregon çfarë bëri gjatë shtatzënisë për të mbajtur trupin në formë

By

Para pak ditësh, Linda Halimi është bërë nënë pasi solli në jetë vajzën e saj Kaimana.

Këngëtarja e cila ka kohë që po jeton në Amerikë, ka ndarë me ndjekësit se çfarë ka bërë gjatë shtatzënisë në mënyrë që ta ketë trupin në formë.

Linda ndau një video në Instagram ku dukej në super formë, dhe të shumta kanë qenë pyetjet e fansave të saj se kush ishte sekreti.

Ajo tregoi se ka bërë palestër edhe gjatë muajve të shtatzënisë por ka ngrënë edhe ushqime të shëndetshme.

Më poshtë mund ta shihni statusin e saj të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm