LINDA HALIMI TRAJNERE PERSONALE NË FITNES!

By

Zëri i saj depërtoi furishëm që në këngët e para që publikoi. Është nga të paktat këngëtare që në fillime kujdes i kushtoi vetëm zërit dhe jo paraqitjes.
Atëkohë Linda Halimi kishte shumë kile të tepërta por të cilat sot i ka larguar për tu dukur mjaft seksi.
E gjithë atë punë që ka bërë për të humbur peshë tashmë do ta praktikoj tek të tjerët.
Halimi ka nënshkruar kontratë me L A Fitness të Atlanta, Georgia. E nëse jetoni atje është shume e lehtë për ta pasur si trajnere personale Lindën, mjafton ti shkruani në inbox. /Prive.al
linda1

linda2

Artikuj të ngjashëm