Liberta Spahiu shndërrohet në Barbie për Halloween

By

Prezantuesja e famshme shqiptare, Liberta Spahiu është shndërruar në Barbie për natën e Halloween.

Ajo vendosi një paruke dhe realizoi një make-up fantastik në studion e Sellmës. Nën kostumin rozë dhe bjonde, Liberta po duket krejtësish ndryshe.

No description available.

Po ju si kush keni vendosur të visheni sonte në këtë natë të frikshme për të cilën mund të informoheni më shumë poshtë linkut./Prive.al

Halloween – çka thotë legjenda për këtë ditë të frikshme?

Artikuj të ngjashëm