Liberta Spahiu shkëlqen në fotosesionin e fundit, ja kush i realizoi fotografitë fantastike (FOTO)

By

Moderatorja e njohur shqiptare, e emisionit Prive, Liberta Spahiu, kohëve të fundit ka realizuar disa fotosesione në të cilat dukej shumë atraktive dhe seksi.

Duke bashkëpunuar me njerëz profesionit, fotografitë e Libertës ishin gjithnjë e me mahnitëse, marrë parasysh edhe pamjen dhe format e saj.

Por, fotosesionin e fundit që prezantuesja publikoi, u realizua nga një gazetar, poashtu i njohur për showbizin shqiptar.

Është Vlorijan Halili – gazetari i Prive, tash e shumë vjet, ai i cili fotografoi Libertën në fotot e fundit, të cilat janë shumë profesionale.

Më poshtë ua sjellim imazhet…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm